פשוט לשחות - Simply Swim - פברואר 2012
       
   
פרטי התקשרות :
טל' : 052.4238.659
info@simplyswim.co.il

שעות פעילות :
א'-ה' : 08:00-22:00
ו' : 08:00-18:00


בריכות בירושלים
מלון גני י"ם - שד' הרצל

 
 

          שחייני החודש - פברואר 2012  
     
        אנו בוחרים כל חודש לתת במה לשחיינים שלנו.
      לאלו שהגיעו להישגים בלימודי השחייה, ובעיקר  לשחיינים
      שהתאמצו והשקיעו, הקשיבו והתרכזו. לא ויתרו כשקשה.
      נתנו את הכי טוב שהם יכולים, השלימו עוד בריכה גם כשנדמה שכבר אין כוח.
      אנו מדריכי השחייה בפשוט לשחות - המרכז ללימוד שחייה בירושלים
                                   מצדיעים לכם
 
 
             
  מגיע בשמחה לשיעור תמיד מקשיב וכבר מחכה לאתגר הבא. אוהב את כל התרגילים גם את הכי קשים. התחיל את לימוד השחייה לפני 3 חודשים וכבר שוחה בריכה שלמה.נועם אני גאה בך!  
יודעת להקשיב מרוכזת בלימודי השחייה, ממשיכה לשחות גם כשקשה ויש מים עמוקים. אנה אוהבת לקפוץ וכבר שוחה בריכות שלמות על הבטן והגב.
אנה את הכי אלופה בירושלים.
 
הצטרפה בתחילת השנה ללימוד השחייה וכבר שוחה בריכה שלמה, מקשיבה וחרוצה, לומדת מהר  את תנועות השחייה אוהבת להיות ראשונה ולהדגים לאחרים איך שוחים נכון. כל הכבוד קרן.
 
             
  אסף הוא הראשון שמנסה כל תרגיל חדש לבד בלי עזרה. מכניס ראש למים אוהב לשחות במים עמוקים, יודע להקשיב, אוהב כשאחיו הגדול מצטרף אליו לתרגילים. וכבר מחכה להצטרף ללימודי השחייה של הילדים הגדולים. אסף כל הכבוד.
 
 
נהנה בשיעורים, תמיד מקשיב, אוהב לשחות עם ניתאי חברו בגן ובקבוצה. אסף כבר שוחה לבד במים עמוקים בלי מצופים ויודע לקפוץ מהמקפצה. יאיר אין כמוך!
  עילי השנה הצטרף לקבוצת השחיינים. למרות שהוא הצעיר מכולם עילי משתלב מאוד יפה ומצליח לעשות את התרגילים הכי קשים, משתתף בתחרויות ושוחה 1000 מטר בשיעור אחד. עילי אני גאה בך.
            
 
             
 
   
  ארנון אבני - שחייה לאיכות חייםגלגל הצלה-הידרותרפיהשילובים - מרכז לספורט ובריאותמדריך עסקים,וואטסו ושחיית תינוקות בצפוןהדרכת יוגה לילדים - סדנאות לימוד וחוגים,דרך המים-מרכז שחייה לתינוקות וילדיםהידרותרפיה,בית ספר לשחייה בפתח תקווה,לימוד שחייה בחיפה,swimming lessons in jerusalem,private swimming lesson,סיורים בירושלים

לייבסיטי - בניית אתרים