פשוט לשחות - Simply Swim - מרץ 2012
       
   
פרטי התקשרות :
טל' : 052.4238.659
info@simplyswim.co.il

שעות פעילות :
א'-ה' : 08:00-22:00
ו' : 08:00-18:00


בריכות בירושלים
מלון גני י"ם - שד' הרצל

 
 

 
             
 
ארז עמי הצטרף השנה אחרי הפסקה וכבר יודע לשחות בצורה יפה את סגנונות הגב החתירה ושחיית החזה.

ארז עמי נכנס לכושר וכבר שוחה בשיעור שחייה אחד כ-25 בריכות, יותר מ-600 מטר !!!

ארז עמי - אני גאה בך
 
מיכל מגיעה עם כל משפחתה בימי שני תמיד שמחה ומוכנה לשיעור בזמן. מיכל שוחה יחד עם שתי אחיותיה. מיכל התחילה השנה לשחות ובזמן קצר כבר השתלטה על סגנון החזה, הגב והחתירה.
תמיד מקשיבה ומוכנה לנסות ולתרגל כל דבר חדש. 

מיכל - כל הכבוד
 
גילי מגיעה אלינו כל הדרך ממבשרת ציון, ובמהירות רכשה חברות חדשות. גילי כבר הספיקה להיות במסיבת פורים ופסח. בלימודי השחייה גילי מאוד קשובה ומרוכזת. מוכנה ראשונה  להתחיל כל תרגיל. גילי לומדת מהר גם בתרגילים שיש בהם קוארדינציה מורכבת. גילי כבר שוחה בסגנון חזה וגב ומוכנה להתמודד עם סגנון החתירה. 

גילי - אין כמוך
 
             
  שני באה עם אחיה ארז עמי. שניהם  מקפידים לבוא כל שבוע גם אחרי שנולד להם אח חדש (מזל טוב). שני צוברת ביטחון במים ועושה דברים לבד אפילו תרגילים של גדולים כמו לקפוץ ולשחות בלי מצופים, יש לה הרבה חברים חדשים וטובים בקבוצה. 

שני - את מלכת הבריכה
 
 
שחר התחיל לא מזמן את לימוד השחייה בירושלים ,וכבר עלה על הגל שחר שוחה יפה בסגנון החזה והגב ומסיים בריכה שלמה. שחר בא ללימודי השחייה בירושלים בשמחה ותמיד רואים חיוך על פניו. שחר תלמיד חרוץ ומתמיד וגם אם קשה לו והוא עייף הוא לא מוותר על אף תרגיל.

שחר - אני גאה בך
 
ליאור מגיעה עם אחיה התאום שחר. היא חרוצה ומקשיבה, קולטת מהר תרגילים חדשים ומפתחת סגנון שחייה מצוין ללא קושי. יחד עם שחר היא כבר השתלטה בלימודי שחייה בירושלים על סגנון שחיית הגב והחזה וכבר שוחה בריכה שלמה. 

ליאור - אין כמוך
           
 
             
 
   
   
   
   
  ארנון אבני - שחייה לאיכות חייםגלגל הצלה-הידרותרפיהשילובים - מרכז לספורט ובריאותמדריך עסקים,וואטסו ושחיית תינוקות בצפוןהדרכת יוגה לילדים - סדנאות לימוד וחוגים,דרך המים-מרכז שחייה לתינוקות וילדיםהידרותרפיה,בית ספר לשחייה בפתח תקווה,לימוד שחייה בחיפה,swimming lessons in jerusalem,private swimming lesson,סיורים בירושלים

לייבסיטי - בניית אתרים