פשוט לשחות - Simply Swim - אפריל 2012
       
   
פרטי התקשרות :
טל' : 052.4238.659
info@simplyswim.co.il

שעות פעילות :
א'-ה' : 08:00-22:00
ו' : 08:00-18:00


בריכות בירושלים
מלון גני י"ם - שד' הרצל

 
 

 
             
 
נריה רואים שאת מאוד נהנית בשיעורים, יש לך כבר חברות חדשות. את לומדת מהר את סגנונות השחייה החדשים, תמיד מגיעה ראשונה בכל תרגיל וכמובן לא מבזבזת זמן ועושה עמידת ראש במים עד שהאחרים יגיעו.
סגנון השחייה שלך יפה מאוד וכבר השתתפת בתחרויות ואפילו קיבלת מדליה, וגם את גביע מלכת הצפרדעים כשמצאת את האפיקומן. נריה – את אלופה אמיתית
 
 
ירדן כמו אחותה יובל מגיעה בשמחה גדולה למים, מהר מאוד מצאה את מקומה בקבוצה החדשה והכירה חברות חדשות.ירדן לומדת מהר לשחות בסגנון החזה והגב ,לא מוותרת גם כקשה וגם אם לפעמים בולעים מים.

ירדן – אני גאה בך
 
יובל התחילה את לימודי השחייה בירושלים לפני כמה חודשים ומהר מאוד היא למדה מלא דברים חדשים – לצוף, לעשות בועות, לעשות את תנועות הידיים ואפילו לשחות כמעט עד אמצע הבריכה. יובל מגיעה בכיף לבריכה עם אחותה ירדן, תמיד מוכנה לנסות כל תרגיל ולא מוותרת גם כשקשה.

כל הכבוד יובל
 
             
  עדן התחלת בלימודי השחייה בקיץ וכבר מהרגע הראשון ראו כולם כמה את אוהבת את המים וכמה את לומדת מתקדמת מהר. בתחילת שנת הלימודים הצטרפת לקבוצת המתקדמים והשתלבת שם בצורה מצוינת, רכשת חברים חדשים, ולמדת לשחות גם סגנון החתירה והגב. את מגיעה לשיעור מרוכזת מוכנה לעשות כל משימה גם המסובכת ביותר. את מקשיבה ומוכנה ראשונה לבצע כל תרגיל חדש בלימודי השחייה בירושלים.
 
 
אביב אתה מאוד אוהב להיות במים בעיקר קפוץ ולצלול. התקדמת מאוד יפה מאז שהתחלת בלימודי השחייה בקיץ האחרון ואתה שוחה בצורה יפה על הבטן. תמיד כשאני צריך מישהו להדגים אני קורא לך. גם בסגנון שחיית הגב אתה לומד מהר מאוד ושוחה יפה, אפילו בלי מצופים.
 
אביב – אתה אלוף אמיתי 
 
 
יעל הצטרפת אלינו לא מזמן לקבוצה של מתקדמים וכבר את עושה את כל התרגילים בדיוק כמוהם. את לא מוותרת גם אם לפעמים קשה וקצת קר. אני רואה שאת מאוד נהנית בלימודי השחייה עם הילדים האחרים בקבוצה.

יעל את מלכת הבריכה.
           
 
             
 
   
   
   
   
  ארנון אבני - שחייה לאיכות חייםגלגל הצלה-הידרותרפיהשילובים - מרכז לספורט ובריאותמדריך עסקים,וואטסו ושחיית תינוקות בצפוןהדרכת יוגה לילדים - סדנאות לימוד וחוגים,דרך המים-מרכז שחייה לתינוקות וילדיםהידרותרפיה,בית ספר לשחייה בפתח תקווה,לימוד שחייה בחיפה,swimming lessons in jerusalem,private swimming lesson,סיורים בירושלים

לייבסיטי - בניית אתרים