פשוט לשחות - Simply Swim - מאי 2013
       
   
פרטי התקשרות :
טל' : 052.4238.659
info@simplyswim.co.il

שעות פעילות :
א'-ה' : 08:00-22:00
ו' : 08:00-18:00


בריכות בירושלים
מלון גני י"ם - שד' הרצל

 
 

 
             
 
נועה הצטרפה בתחילת השנה מלאה התלהבות ושמחה. תמיד מקשיבה ועושה את כל התרגילים. לא מוותרת כשנהיה קר וגם כשהלכנו לעמוקים. נהנית לבוא לשיעור עם כל החברים ממושב אורה.

נועה - אני גאה בך
 
אפרת הגיעה עם שני אחיה וכל החברים ממושב אורה תמיד שמחה ונהנית, כבר הספיקה ללמוד שחיית גב וחזה ללא מצופים ושוחה בריכה שלמה. הספיקה כבר להשתתף בתחרות ולזכות במדליה.

אפרת - כל הכבוד
 
נועם הצטרף בתחילת השנה עם שני אחיו. מאוד נהנה מלימודי השחייה בירושלים. אוהב לקפוץ בעמוקים ולצלול. הספיק ללמוד את שחיית הגב החזה ואפילו את סגנון החתירה. הספיק להשתתף בתחרות שחייה ולזכות במדליה.

נועם- אין כמוך
 
             
  מאור מגיע כל שבוע מרחוק. תמיד מלא התלהבות ומחכה כבר לתרגיל הבא. אף פעם לא מוותר ואינו מתעייף אפילו כשוחים הרבה בריכות. תוך זמן קצר למד את סגנון החתירה הגב והחזה. עבר לבריכה וקבוצה חדשה עם ילדים גדולים ממנו ושוחה ומתאמן  בדיוק כמוהם

מאור - אני גאה בך
 
 
נדב התחיל ללמוד שחייה בתחילת השנה, נהנה להגיע אפילו יותר ממסיבות יומהולדת. למד מהר מאוד לשחות ולהתרגל למים העמוקים. כבר הספיק להשתתף בשתי תחרויות ולזכות במדלית זהב.

נדב - אני גאה בך
 
איתמר התחיל את לימודי השחייה בירושלים בקיץ השתלט מהר מאוד על סגנון החזה, החתירה והגב. הספיק להשתתף בתחרויות. תמיד נשאר במים אחרי השיעור ואפילו עושה לפעמים שני שיעורים ברצף בשביל הכיף.

איתמר - אין כמוך
           
 
             
 
   
   
   
   
  ארנון אבני - שחייה לאיכות חייםגלגל הצלה-הידרותרפיהשילובים - מרכז לספורט ובריאותמדריך עסקים,וואטסו ושחיית תינוקות בצפוןהדרכת יוגה לילדים - סדנאות לימוד וחוגים,דרך המים-מרכז שחייה לתינוקות וילדיםהידרותרפיה,בית ספר לשחייה בפתח תקווה,לימוד שחייה בחיפה,swimming lessons in jerusalem,private swimming lesson,סיורים בירושלים

לייבסיטי - בניית אתרים