פשוט לשחות - Simply Swim - אפריל 2013
       
   
פרטי התקשרות :
טל' : 052.4238.659
info@simplyswim.co.il

שעות פעילות :
א'-ה' : 08:00-22:00
ו' : 08:00-18:00


בריכות בירושלים
מלון גני י"ם - שד' הרצל

 
 

 
             
 
מאיה בשנה האחרונה עשתה קפיצת דרך, לאחר שלמדה את שחיית החזה, היא השתלטה מהר מאוד על שחיית החתירה והגב וכבר שוחה בריכה שלמה בחתירה ללא סנפירים וקופצת במים העמוקים.

מאיה - אני גאה בך
 
יונתן התחיל ללמוד שחייה בקיץ, ממש מההתחלה איך להכניס ראש למים, לעשות בועות ולצוף. אחרי שתרגל הרבה יונתן הצליח, למרות גילו הצעיר, לשחות בלי מצופים רוחב שלם בבריכה.

יונתן - כל  הכבוד
 
תומר התחיל את לימודי השחייה בירושלים בחורף האחרון וכבר נכנס לנבחרת השחייה. תומר מקפיד להגיע כל שיעור. תומר יש לך סגנון מהיר ותנועות ידיים חזקות. כל מדידת זמנים ותחרות שחייה אתה מגיע לשיא חדש וכל תחרות אתה תמיד מגיע ראשון.

תומר- אתה אלוף

 
 
             
  יונתן שחיין מאוד רציני. מקשיב מחכה לתרגיל הבא. שוחה עם ילדים גדולים ממנו בכמה שנים ואף פעם לא מתעייף ומוותר. יונתן אוהב לשחות חתירה עם סנפירים. כבר הספיק להשתתף בתחרות שחייה ולזכות במקום הראשון.

יונתן - אני גאה בך
 
 
רן חזר אלינו אחרי הפסקה של שנה. ומהר מאוד חזר לכושר שיא. מגיע עם החברים שלו ללימודי השחייה בירושלים , אבל זה לא מפריע לו להשאר מרוכז להשקיע באימוני השחייה ולקטוף יחד עם אחיו הקטן שתי מדליות זהב השנה.

רן  - אני גאה בך
 
גל התחיל ללמוד השנה וכבר הגיע לסגנון שחייה יפה ומדויק בחזה חתירה וגב. גל מקשיב, משקיע ומרוכז. תמיד מוכן לתרגיל הבא. הספיק להשתתף בתחרות ולקטוף מדליה מבין 6 מתחרים.

גל - אין כמוך
           
 
             
 
   
   
   
   
  ארנון אבני - שחייה לאיכות חייםגלגל הצלה-הידרותרפיהשילובים - מרכז לספורט ובריאותמדריך עסקים,וואטסו ושחיית תינוקות בצפוןהדרכת יוגה לילדים - סדנאות לימוד וחוגים,דרך המים-מרכז שחייה לתינוקות וילדיםהידרותרפיה,בית ספר לשחייה בפתח תקווה,לימוד שחייה בחיפה,swimming lessons in jerusalem,private swimming lesson,סיורים בירושלים

לייבסיטי - בניית אתרים